בית אחד לעולמות משלימים

פיקאיה החלה את פעילותה ב 2005 ומאז אנו מתמחים בפיתוח מערכות אינטרנט, עיצוב, מיתוג, וקידום אתרים אורגני.
אנחנו בפיקאיה מלווים  את לקוחותינו  לאורך כל תהליך הבניה, החל משלב האיפיון הרעיוני, ניתוח השוק והמתחרים, דרך פיתוח העיצוב והמיתוג האינטרנטי ועד וכולל בניית האתר וקידומו במנועי החיפוש  השונים וברשתות החברתיות.

במרוצת השנים צברנו קהל לקוחות מגוון ומיוחד, לקוחות אשר אנו מלווים אותם שנים, והם מבינים כי על מנת לייצר נוכחות עיסקית משמעותית נכונה ומוכרת, דרוש בעל מקצוע המבין את הנושא מכל היבטיו, ויכול לשלב את כל המרכיבים לכדי קונספט מנצח- וכזו היא פיקאיה.

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים

 

עבורנו סך כל הפעילות נמדד בהצלחת הלקוח במדיום האינטרנטי ובהשגת מטרותיו. אנו מאמינים כי פענוח נכון של המפה ויצירת מתווה מותאם אישית ללקוח ,מתורגם בסופו של תהליך למיצוי הפוטנציאל העסקי הגלום בכל עסק באינטרנט.

פיתוח איפיון ותכנית פעולה שיווקית

איפיון נכון הוא ערובה להצלחה בהמשך הדרך. במהלך השנים למדנו איך לבנות תכניות עבודה משוכללות הלוקחות בחשבון מגוון מרכיבי תוכן עיצוב וטכנולוגיה, ומאחדת אותם לכדי תכנית מנצחת המאפשרת ללקוח לנהל את העסק בזירה האינטרנטית עם מקדם הצלחה מוכח.
לאחר פיתוח איפיון ותכנית שיווקית, אנו ניגשים לבנות ולעצב שפה ויזואלית יחודית ללקוח, שפה שתתקשר עם הקהל הפוטנציאלי שלו בצורה הנוחה ביותר, שתגרום לקהל הלקוחות שלו להחשף למוצר בצורה אפקטיבית, להתקשר, ולבצע פעולת חיבור מועילה..

פיתוח ובניה של מערכות אינטרנט

הן בצד לקוח וכמובן בצד שרת הוא השלב הלפני אחרון בבנית המוצר. בפיקאיה אנו מתמחים במיצוי הפוטנציאל הטכנולוגי במגוון המערכות שאנו עובדים איתם, בין אם זה פיתוח יחודי או שילוב מערכות קוד פתוח.במהלך הפיתוח והיישום אנו דואגים  גם לניהול נכון של המשאבים

ומיקסום החוויה הטכנולוגית הן במחשב שולחני והן בטאבלטים וסלולרי.
אולם,היתרון האיכותי המוכח של פיקאיה על פני רוב בעלי המקצוע הוא בניהול מבנה האתר באופן בו כבר בתהליך הבניה הוא מותאם לקידום אורגני בהמשך הדרך.

אתר אינטרנט יפה וטוב ככל שיהיה אינו מספיק היום למי שמחפש, ובעיקר זקוק לנוכחות משמעותית במנועי חיפוש. לשם כך אנו עוטפים את כל החבילה בקידום אתרים אורגני מתקדם עם תוצאות מוכחות של לקוחות, אשר נהנים מהמיקומים הכי גבוהים בביטויים רלוונטיים להם.

תהליך הקידום הנו נושא למקצוענים, ולבעלי מקצוע אשר חיים את הנושא יום יום. ניתוח מגמות וביטויים, הבנה טכנולוגית מתקדמת, לימוד קבוע של מקרי מבחן ביחס להתנהלות והתנהגות מנועי חיפוש על בסיס יומי, ניהול תשתיות והבנה שיווקית עבור לקוחותינו ויחד איתם. כל אלו משמשים אותנו באופן שוטף לצורך קידום לקוחותינו ויוצרים עבורם מערכת מנצחת.

אם גם אתם מחפשים שותף אמין וחדור מטרה,
 שיספק לכם אתר מצליח בעל נוכחות ריווחית לאורך זמן
צרו קשר עוד היום  050-3525285 ונשמח להפגש.