עיצוב מבדל מצליח:

לכל עסק יש את הייחודיות שלו, ועל המיתוג העסקי לחשוף את הייחודיות הזו, לשייף אותה ולהבריק אותה, ולהציג אותה ללקוחות בצורה מעניינת, שתגרום להם להתקשר לעסק שלכם דווקא, ולא לעסק אחר, מתחרה אחר בתחום.

מיתוג עיסקי כולל:

- פיתוח זהות ושפה ויזואלית יחודית לעסק

- עיצוב לוגו יחודי בהתאם לשפה הויזואלית שנרקמה.

- עיצוב ניירת משרדית הכוללת כרטיס ביקור, נייר מכתבים, מעטפות, ופולדרים

- באנר שילוט לרכבי החברה

- מיתוג ביגוד יצוגי, חולצות T שירט לעסק

- מוצרי קד'מ אחרים

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים

או צרו קשר טלפוני או מייל:

0503525285 / 03-5183381

info@pikaya.co.il

עכשיו - אתר אינטרנט תדמיתי ללא עלות !!!

ללקוחות המזמינים קידום אתר לששה חודשים לפחות.

the clock
ecotree
allrwell
kaydesign
wildpikok
סגנונות
kanvas
gouma

מדוע מיתוג עסקי חשוב כל כך?

בעולם העסקים של היום, אם העסק שלכם לא קיים, מיוחד ושונה, הוא פשוט לא שם. לכל עסק יש מתחרים רבים, על תשומת הלב של הלקוחות שלכם. וכל אחד מנסה לגרום ללקוח, לקנות דווקא ממנו. אבל אם יש לכם מיתוג עסקי, הרי שאתם יודעים מהם נקודות החוזק שלכם, ולכן יהיה לכם קל יותר לשדר אותם ללקוח, לתת לו ידע ערכי וחשוב לו, ולאפשר לו להתקשר אליכם, ולהפוך ללקוח שלכם.

מיתוג עסקי כולל את כל המרכיבים השונים של העסק, הכל בנראות שלו, דרך לוגו, פלייארים, וכרטיסי ביקור ועד לאמצעים מתקדמים יותר, כמו דפי נחיתה, אתר, בלוג, או חנות וירטואלית. כל אלו יחד יוצרים את השילוב המושלם של העסק שלכם, ואת המיתוג העסקי שלכם. בעצם , המיתוג מאפשר לכל הנכסים העסקיים שלכם, לדבר אל הלקוח באותה שפה, בשפה שמעניינת אותו, ועוזרת לכם להבליט את הייחוד שלכם.

מיתוג עושים בצורה מקצועית

עסקים רבים חושבים שמיתוג עסקי חשוב לעסקים גדולים, אבל לא הכרחי לעסקים קטנים, ובכן, זוהי מחשבה מוטעית, שנשענת על ידע לא עדכני ולא נכון של עולם העסקים. כל עסק  צריך מיתוג עסקי, כדי לייחד אותו ולבדל אותו מעסקים אחרים. מיתוג עסקי נכון בשלב צעיר של העסק, נותן לעסק שלכם זריקה אדירה קדימה, ומאפשר לכם לתת לעסק את כל התאוצות שמתאימות לו על מנת להפוך אותו לעסק גדול, מתפקד ומכניס, בדיוק כפי שחלמתם את העסק שלכם. על ידי המיתוג תקבלו לוגו חדש ועדכני, צבעים חדשים לעסק שלכם, וכמובן כלים חדשים ויעילים בהם תוכלו להתקשר עם הלקוחות שלכם, וליצור קהילה של לקוחות קונים ואוהבים אתכם.

גם אם אתם עסק צעיר, אל תוותרו על המיתוג העסקי, שכן, דווקא המיתוג הזה יכול להפוך את העסק שלכם לעסק כלכלי ומכניס.