למכור באינטרנט ולהרוויח

חנות ווירטואלית היא השלב הבא בבניית העסק שלך, בניית חנות וירטואלית בצורה נכונה, יכולה להקפיץ את העסק שלכם קדימה, בצורה שלא תאמן.

חנות מקוונת יכולה לשפר את סך כל המכירה שלכם, ולייעל את העבודה שלכם בעסק. אבל כדי שזה יקרה, אתם צריכים לבנות חנות וירטואלית איכותית.

 

החנות כוללת:

– איפיון חנות מלא כולל ניתוח ראשוני לקידום אורגני. – עיצוב אתר מוקפד בהתאם לאיפיון אתר – בניית אתר על ידי פיקאיה מבוסס וורדפרס – הזנת כל התכנים והמוצרים לכדי חנות מלאה ומתפקדת – הדרכה בניהול מערכת החנות .

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים

חנויות אינטרנטיות לדוגמה

הרגלי הגלישה של הלקוחות שלכם

על מנת להבין כיצד לבנות את החנות הווירטואלית שלכם, חשוב שנדע מהם ההרגלים של הלקוחות שלנו. וכיצד אנחנו מאפשרים להם לגלוש בחנות שלנו בצורה יעילה. מחקרים מראים, שטווח הקשב של לקוח פוטנציאלי בחנות שלנו הוא כ 5 שניות. אחרי פרק זמן זה, אם לא יצרנו עבורו איזה קליק מעניין, שימשוך אותו לקנות או להמשיך ללמוד את החנות שלנו, הוא יעבור לחנות הבאה, או לאתר הבא.
בנוסף, רוב הגלישה באינטרנט, נעשית דווקא דרך הסמרטפון שלנו, לכן, כדי לבנות חנות וירטואלית איכותית, היא חייבת להיות רפסונסיבית, ולתמוך בגלישה סלולרית, וכמובן, להיות אטרקטיבית, ומעניינת גם בגרסה הרספונסיבית שלה.

על פי הרגלים אלו, חשוב לבנות את החנות, לייצר ללקוח קטגוריות נוחות ושימושיות עבורו, להבליט טאבים של מעבר ודפדוף בחנות, ולהציג את המוצרים בצורה הכי אטרקטיבית, שתגרום לו להמשיך ולהתרשם מהמוצרים שלנו. וכמובן, להתאים את החנות לגלישה בכל סוגי המכשירים מהם גולשים היום.

ניהול הזמנות, מלאי ומוצרים

כיום קיימות מערכות שונות עליהן ניתן לבנות את החנות הווירטואלית שלכם. ולהתאים למערכת זו את העיצובים שלכם, ואת השפה העיצובית שלכם. מדוע חשוב להסתמך על מערכות קיימות? מכיוון שהן מאפשרים לכם, לנהל את כל החנות, בצורה יעילה, על ידי כלים שימושיים לניהול חנות. ניהול מלאי, מוצרים והזמנות, הוא הכלי החשוב ביותר של החנות שלכם, ומאפשר לכם לדעת מה קורה בחנות ובעסק בכל רגע נתון, מאפשר שליחת SMS  על ביצוע עסקה ללקוח, וכמובן הודעה על שליחת המוצר, ועל מיקומו בדואר. כל אלו חיוניים על מנת לשמור על קשר מול הלקוח, ולאפשר שירות לקוחות מתקדם שיגרום ללקוח לחזור אליכם שוב.

בניית חנות וירטואלית היא מקפצה חשובה ויעילה לעסק שלכם, בתנאי שעושים את הבנייה בצורה הטובה ביותר.