קידום אורגני כתנאי להצלחת אתר

קידום אתרים הנו תחום רחב המתיחס לסך כל הפעילות המתבצעת עבור אתר מסויים הן אורגנית והן ממומנת – פרסום בתשלום, במטרה לשפר את מיקומו בתוצאות חיפוש בביטויים נבחרים במנועי החיפוש השונים, והגברת זרם הפניות אל בעלי האתר, לצורך מימוש בין אם זו הזמנת שירות מסויים או מוצר.

 

מה זה כולל:

– אופטימיזצית אתר
– מחקר מילות מפתח
– בניית פרופיל קישורים
– ניהול ברשתות חברתיות B2C / B2B
– ניהול שוטף של תוכן ותעבורה

לייעוץ והצעת מחיר אנא השאירו פרטים

אופטימיזצית אתר

קידום אורגני מתבצע בכמה מישורים- פעילות במבנה האתר עצמו on site: שיפור מתמיד של המרכיבים השונים כמו מבנה קוד נכון, כותרות וקישורים חיצוניים ופנימיים, תגיות תמונה- alt, סכמות נתונים, התאמה לסלולר, שיפורי מהירות גלישה, ועוד לא מעט מרכיבים. במרוצת השנים, מאחר ופיקאיה היא זו שגם בונה את אתר האינטרנט עבור לקוחותיה אנו מטמיעים בתהליך העבודה את כל הנושאים שצויינו ומעבר לכך, כל זה במטרה ברורה שכבר מהשניה הראשונה שהאתר יהיה גלוי לעיני כל ובמיוחד לעכבישים של גוגל הוא יהנה ממבנה ותוכן אופטימלי.

מחקר מקיף על מילות המפתח

במקביל לפעילות זו נערך מחקר מקיף על מילות המפתח / ביטויים אותם אנו מעוניינים לקדם. המחקר הוא מחקר מורכב שעושה שימוש בכלים מתקדמים לצורך בחינה של עלות תועלת ( אילו ביטויים רלוונטים ואילו פחות, אילו מילים תחרותיות יותר ואילו עם פוטנציאל המרה גבוה יותר).

גם בשלב מקדים זה פיקאיה מתרגמת את הנתונים ומיעצת ללקוחותיה על מבנה תוכן שיווקי בעל ערך רב שיוכל להוות נקודת פתיחה חזקה ומוכרת.

פרופיל הקישורים

בנוסף לפעילות זו  מתבצעת פעילות 'חוץ אתר' off site ועיקרה הוא שיפור קשרי האתר מול אתרים אחרים, על ידי ניהול ופיתוח פרופיל הקישורים, והזרמת גולשים לאתר מאתרים חיצוניים. אין זה סוד שככל שאתרים משמעותיים ממליצים על אתר הלקוח כך גדל המשקל הסגולי של האתר מול מנועי החיפוש השונים. פיתוח וישום פרופיל קישורים מתקדם המעניק ללקוח ולאתר ערך גבוה הוא אחת מהמומחיות יוצאות הדופן של פיקאיה. במרוצת השנים הקמנו תשתית ענפה של מקורות קישור בעלי ערך גבוה לטובת לקוחותינו והיא משרתת אותם בהצלחה מרובה.

רשתות החברתיות

פעילות הקידום האורגני מתקיימת היטב גם ברשתות החברתיות, ניהול דפי עסק בפייסבוק, חשבונות אינסטגרם, ערוצי יוטיוב וכד, משפרים את אופציות ההפצה של המותג ומכוונים קהלים שונים אל עבר האתר. הפעילות החברתית והשיח שנוצר בעקבותיה הם מנוע צמיחה לא מבוטל עבור מותגים חדשים וקיימים וכוחם ביצירת חיבור בין הקהל למותג הוא רב.

תהליך הקידום האורגני אינו תהליך מהיר אך לאחר מספר חודשי עבודה נכונה ומסודרת נראה תוצאות משמעותיות ביחס למיקומו בתוצאות החיפשו על פי הביטויים אותם בחרנו ונחווה עלייה בכמות הפניות לאתר לצורך מימוש / המרה.

קידום ממומן  בגוגל או פייסבוק

ואו באתרי יעד אחרים, נועד בראש ובראשונה לתת מענה מיידי ולהזרים בפרק זמן קצר יחסית מסה של גולשים פוטנציאלים לאתר המקודם. קידום ממומן בפייסבוק מעט שונה מכיוון שפרסום לאורך זמן וברציפות משפר פלאים את יחסי ההמרה והרחבת קהל העוקבים והחיבור הפעיל .

קידום ממומן עובד על בסיס פילוח ביטויים / מילות מפתח בדומה לקידום אורגני אלא שכאן אנו מייצרים סדרת מודעות על בסיס בחינה של הטוב מבין השניים או בעגה המקצועים A B testing. לקמפיינים השונים ולמודעות אותם אנו מכירים מתווסף גם ערוץ מדיה, בו סדרת מודעות תמונה/ באנרים, תלווה אותנו לאחר שיצאנו מאתר הלקוח ועברנו לאתרים אחרים אשר מהווים כר פרסום עבור גוגל. שיטה זו המכונה remarketing מייצרת אחוזי המרה גבוהים מאד מאחר והיא מאפשרת לאתר הלקוח "לרדוף" אחר הגולש הפוטנציאלי גם לאחר שסיים לגלוש ולהתרשם מהאתר.

מעוניינים בקידום אתר נכון עם תוצאות מוכחות בשטח? 
צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור.